Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Winmau
Niet op voorraad
Behuizing van slagvast polycarbonaat versmolten met tips van een aluminiumlegering met lage dichtheid. Gestroomlijnd, geprofileerd en bewerkt met extra diepe sleuven voor ultieme flight behoud. Getest door professionele Winmau spelers.
| Maat | Lengte (exclusief schroefdraad) |
| Short | 34 mm |
| In Between | 37 mm |
| Medium | 40 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Shafts |
| SKU | WI-7025101 up to WI-7025410 |
| EAN code | 5023231012463 up to 5023231017581 |
| Merk | Winmau |
| Dartspeler | Nee |
| Shaft Maat | Short, In Between, Medium |
| Shaft Lengte | 36 mm |
| Shaft Materiaal | Poly Carbonate |
Bekend van
Winmau Vecta Shafts
SKU: