Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Unicorn
Op voorraad
Ervaar ongeëvenaarde controle met de Flair 1 80%, met een dubbel geringde en gekartelde grip voor een stevige grip en consistente release.
De bomvormige barrel van deze dartpijlen zorgt voor een uitzonderlijke balans, waardoor ze ideaal zijn voor spelers die de voorkeur geven aan een front-weighted ontwerp voor haarfijne nauwkeurigheid.
De klassieke zilveren kleur geeft deze dartpijlen een tijdloze uitstraling, terwijl de hoogwaardige samenstelling van 80% tungsten aangeeft dat ze van topkwaliteit zijn.
Met een gewicht van 20 gram en nauwkeurig ontworpen afmetingen van de barrel, zijn deze dartpijlen ontworpen om te voldoen aan de behoeften van serieuze dartliefhebbers en concurrenten.
| Gewicht | Tungsten % | Lengte loop (mm) | Diameter loop (mm) |
|---|---|---|---|
| 20g Steeltip | 80% | 30 | 8.4 |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Steeltip |
| SKU | UN-27720 |
| EAN code | 054722277202 |
| Merk | Unicorn |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 20g |
| Darts Lengte | - 34 mm |
| Darts Diameter | 8 - 8.5 mm |
| Darts Materiaal | 80% Tungsten |
| Darts Model | Bomb |
| Darts Grip | Ringed, Knurled |
| Darts Kleur | Zilver |
Bekend van
Unicorn Flair 1 80% 20 gram
SKU: