Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Target
Op voorraad
De Stephen Bunting 95K Softtip darts zijn ontwikkeld volgens de hoge standaarden van de . zelf. Gemaakt van 95% tungsten combineren deze darts uitzonderlijke dichtheid met een slank profiel, waardoor je strakkere groeperingen en een hoger scoringspotentieel behaalt.
De nauwkeurig bewerkte barrel heeft een mix van ringed grip en fijne snijlijnen, wat zorgt voor een constante en gecontroleerde release. De dart is afgewerkt in de herkenbare stijl van Stephen Bunting en is uitgerust met het Swiss Point systeem, waarmee je eenvoudig tips kunt wisselen zonder aan prestaties in te leveren.
Of je nu actief bent in softtip-competities of thuis je spel perfectioneert, de Stephen Bunting 95K Softtip darts bieden de precisie, balans en betrouwbaarheid die je nodig hebt om te presteren.
| Gewicht | Barrel Lengte | Barrel Breedte |
|---|---|---|
| 19 grams | 40.9 mm | 6.8 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Softtip |
| SKU | TA-210391 |
| EAN code | 5050807095155 |
| In Stock (for filter) | In stock |
| Merk | Target |
| Country of Manufacture | China |
| Dartspeler | Ja |
| Darts Gewicht | 19g |
| Darts Lengte | 46 - 50 mm |
| Darts Diameter | 6.5 - 7 mm |
| Darts Materiaal | 90% Tungsten |
| Darts Model | Curve |
| Darts Grip | Ringed |
| Darts Kleur | Zwart, Zilver, Rood |
Bekend van
Target Softtip Stephen Bunting 95K 95% Swiss 19 gram
SKU: