Target Nathan Aspinall Black 80% Swiss

Target
Op voorraad
Brand
€ 58,95
SKU
TA-190215 TA-190216
22-24 gram Target Darts

De Asp SP Black Edition darts, ontwikkeld in samenwerking met professioneel darter Nathan Aspinall, bieden een uitzonderlijke grip en strak design voor betere prestaties.

Elke 80% Tungsten barrel heeft een volledig radiaal gegroefd profiel, wat zorgt voor een consistente, hoogwaardige grip geschikt voor diverse worpstijlen. De barrels worden verder versterkt met drie opvallende rode 'Asp'-ringen aan de voorkant, wat extra grip en textuur toevoegt voor betere controle.

De kenmerkende 'Asp'-vormige barrels hebben een unieke combinatie van Black PVD Performance-coating en zandstraalafwerking, wat resulteert in een matte zwarte textuur. Deze afwerking zorgt niet alleen voor een stijlvolle uitstraling, maar verhoogt ook de grip die het radiale gegroefde profiel biedt.

Maak je dartset compleet met Target Pro Grip shafts, kenmerkende ASP flights en Target SP punten, voor optimale prestaties en stijl op het dartbord. Ervaar het verschil met Nathan Aspinall's Asp SP Black Edition darts.

W L D
22 gram 52 mm 7.1 mm
24 gram 52 mm 7.5 mm
Meer informatie
SKUTA-190215 TA-190216
EAN code5050807078806 5050807078813
Custom LabelGeen
Darts GripRinged, Zero/Nano
Darts Materiaal80% Tungsten
Kleur BarrelZilver, Zwart, Rood
Darts ModelTapered
MerkTarget