Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Bull's
Op voorraad
22 gram# Stijlvolle Nickel Silver dart voor de beginnende dartspeler! Deze 22 gram dartset is vergelijkbaar met de McKicks Mighty Grip Dart. Klik op de volgende link om alle Bull's Brass en Nickel Silver Darts te bekijken.
steeltip bull's dartpijlen - tank nickel silver - 12422
| Gewicht: | Barrel Lengte: | Barrel Dikte: |
| 22 gram | 52.00 mm | 8.39 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Steeltip |
| SKU | BU-12422 |
| EAN code | 8719075941577 |
| In Stock (for filter) | In stock |
| Uitverkoop | Ja |
| Merk | Bull's |
| Country of Manufacture | Nederland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 22g |
| Darts Lengte | 50 - 54 mm |
| Darts Diameter | 8 - 8.5 mm |
| Darts Materiaal | Nickel Silver |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed |
| Darts Kleur | Zilver |
| Setup Flight | BU-50719 |
| Setup Shaft | BU-55161 |
| Setup Point | BU-57600-32B |
Bekend van
! Bull's Tank Nickel Silver 22 gram
SKU: