Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Shot
Niet op voorraad
De grote Mega Tactical Dart Case (23 x 18 cm) vervoert en beschermt vier sets volledig geassembleerde dartpijlen zonder de flights te pletten, klaar om te spelen. Maar dat is nog maar het begin. De case opent als een clamshell dankzij een hoogwaardige ritssluiting. De binnenhoes is dubbelzijdig en heeft meerdere opbergvakken voor flights, shafts, en accessoires. Aan de ene kant kun je het vak met ritssluiting over de hele diepte gebruiken om je telefoon veilig op te bergen; aan de andere kant is een groot vak handig voor persoonlijke spullen zoals pasjes en sleutels. De draagbare Mega Tactical tas heeft een hoogwaardig nylon handvat en een metalen D-ring voor het bevestigen van extra's - wat je ook nodig hebt voor de wedstrijd.
| Dimensies: |
|
| Lengte: | 23 cm |
| Breedte: | 18 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Cases |
| SKU | SH-SM4088- |
| EAN code | 9415639040968- |
| Merk | Shot |
| Dartspeler | Nee |
| Case Colour | Zwart, Blauw, Rood, Roze |
| Case Materiaal | Plastic |
Bekend van
Shot Tactical Mega Dart Case Series
SKU: