Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Bull's
Op voorraad
18 gram# De meest verkochte dartset van Bull's: Phantom Grip! Deze rechte darts zijn onmisbaar! Ook verkrijgbaar in Steeltip Variant.
bulls softtip phantom grip 80% tungsten e-darts - 17218
| Gewicht: | Barrel Lengte: | Barrel Breedte: |
| 18 gram | 50.10 mm | 6.5 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Softtip |
| SKU | BU-17218 |
| EAN code | 8719075962145 |
| Merk | Bull's |
| Country of Manufacture | Nederland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 18g |
| Darts Lengte | 50 - 54 mm |
| Darts Diameter | 6.5 - 7 mm |
| Darts Materiaal | 80% Tungsten |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed, Phantom |
| Darts Kleur | Zilver, Blauw |
| Setup Flight | BU-51004 |
| Setup Shaft | BU-55151 |
| Setup Point | Nylaxx Black |
Bekend van
Bull's Softtip Phantom Grip 80% 18 gram
SKU: