Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Shot
Op voorraad
Kanaliseer de dodelijke nauwkeurigheid, sluipvaardigheid en snelheid van prachtige roofvogels met de Birds of Prey soft-tip dartserie.
De Kestrel soft-tip dart is ontworpen voor dartspelers die domineren vanaf de voorkant en het midden. Met een onderscheidend duwpunt achter zijn afgeronde neus zorgt deze dart voor een gecontroleerde worp voor dodelijke nauwkeurigheid.
Verbeter je grip en je spel met de precisie ring grip van de Kestrel soft-tip dart. Met een tweede zeker duwpunt ervaar je een comfortabele slipvaste grip die je precisie verbetert.
Ontworpen voor optimale aerodynamica en balans, is de Kestrel soft-tip dart snel, zodat je op een vleugel kunt winnen en je spel kunt claimen.
| W | L | D |
| 18 gram | 40 mm | 8 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Softtip |
| SKU | SH-BPTSF-18 |
| EAN code | 9415639042191 |
| Merk | Shot |
| Country of Manufacture | Nieuw-Zeeland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 18g |
| Darts Lengte | 38 - 42 mm |
| Darts Diameter | 8 - 8.5 mm |
| Darts Materiaal | 80% Tungsten |
| Darts Model | Bomb |
| Darts Grip | Ringed, Shark |
| Darts Kleur | Zilver |
| Setup Flight | SH-SF5450 |
| Setup Shaft | SH-SM3809I |
Bekend van
Shot Softtip Birds of Prey Kestrel 80%
SKU: