Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Bull's
Op voorraad
18 gram — De 90% tungsten dartpijlen van professioneel darter Dirk van Duijvenbode combineren hoogwaardige materialen, nauwkeurige afwerking en consistente prestaties. De barrels zijn voorzien van een fijne ringed phantom grip over bijna de gehele lengte, waardoor je controle en herhaalbaarheid krijgt bij iedere worp. Deze rechte 90% Tungsten dartpijlen zijn laser gegraveerd met het BULL'S logo en Dirks handtekening, en worden geleverd met Std. Dirk van Duijvenbode flights, Bulls Nylon Medium Zwart Shafts en zwarte EVO Std. dartpunten. Exact hetzelfde model is ook verkrijgbaar in een Steeltip Variant. Klik op de volgende link om alle Dirk van Duijvenbode dartartikelen te bekijken. Deze darts bieden zowel de betrouwbaarheid die professionals verwachten als de gebruiksvriendelijkheid die recreatieve spelers waarderen.
BULL'S softtip darts dirk van duijvenbode 90% 18 gram - 24118
| Gewicht: | Barrel Lengte: | Barrel Breedte: |
| 18 gram | 47,0 mm | 6,47 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Softtip |
| SKU | BU-24118 |
| EAN code | 8719075970270 |
| In Stock (for filter) | In stock |
| Merk | Bull's |
| Country of Manufacture | Nederland |
| Dartspeler | Ja |
| Darts Gewicht | 18g |
| Darts Lengte | 46 - 50 mm |
| Darts Diameter | 6 - 6.5 mm |
| Darts Materiaal | 90% Tungsten |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed, Phantom |
| Darts Kleur | Zilver |
| Setup Flight | BU-50856 |
| Setup Shaft | BU-55151 |
| Setup Point | BU-61701 |
Bekend van
Bull's Softtip Dirk van Duijvenbode 90% 18 gram
SKU: