Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Bull's
Op voorraad
"Een bloem gebruikt geen woorden om haar komst aan de wereld aan te kondigen; ze bloeit gewoon"
De Bull's Flora Camil is een 80% tungsten barrel dart versierd met elementen van de Kamille bloem. Verkrijgbaar in 18 gram. De nauwkeurig afgemeten ringgreep in combinatie met platte greepstukken zorgt voor een aangename ervaring in de hand die veel darters zullen waarderen.
De Bull's Flora Camil wordt geleverd met de exclusieve S100 Flora Camil Powerflite.
| W | L | D |
| 18 gram | 45.0 mm | 6.38 mm |
| W | L | D |
| 18 gram | 45.0 mm | 6.38 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Softtip |
| SKU | BU-27318 |
| EAN code | 8719075973158 |
| Merk | Bull's |
| Country of Manufacture | Nederland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 18g |
| Darts Lengte | 42 - 46 mm |
| Darts Diameter | 6 - 6.5 mm |
| Darts Materiaal | 80% Tungsten |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed, Zero/Nano |
| Darts Kleur | Zwart, Zilver |
| Setup Flight | BU-50939 |
| Setup Shaft | BU-55151 |
| Setup Point | BU-62301 |
Bekend van
Bull's Softtip Flora Camil 80% 18 gram
SKU: