Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Bull's
Op voorraad
18 gram# Mooie, lange, rechte softtip barrel met 95% tungsten en Blue PCT Coating in de groeven. De Blue Pegasus A heeft wave, shark, ringed en incision grip gecombineerd. De groeven zijn niet overal gecoated om een speciale look te creëren. De Blue Pegasus darts komen met speciale blue pegasus std.6 flights, blauwe Aviation Medium Shafts en EVO Std. Black Points. Er zijn meer Pegasus 95% Tungsten darts van Bull's: Bekijk ze allemaal hier: Bull's Softtip Pegasus Darts. Precies dezelfde darts zijn ook verkrijgbaar in een Steeltip variant.
bull's softtip dart blue pegasus 95% a - 21318
| Gewicht: | Barrel Lengte: | Barrel Breedte: |
| 18 gram | 48.0 mm | 6.36 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Softtip |
| SKU | BU-21318 |
| EAN code | 8719075968918 |
| Merk | Bull's |
| Country of Manufacture | Nederland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 18g |
| Darts Lengte | 50 - 54 mm |
| Darts Diameter | 6 - 6.5 mm |
| Darts Materiaal | 95%+ Tungsten |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed, Shark, Wave, Incision |
| Darts Kleur | Zilver, Blauw |
| Setup Flight | BU-50868 |
| Setup Shaft | BU-55311 |
| Setup Point | BU-62301 |
Bekend van
Bull's Softtip Blue Pegasus 95% A 18 gram
SKU: