Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Unicorn
Op voorraad
19 gram# Prachtige roze Autograph 80% Tungsten darts van Unicorn.
unicorn softtip dartpijlen - 06033
| Gewicht: | Barrel Lengte: | Barrel Dikte: |
| 19 gram | 48.00 mm | 6.35 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Softtip |
| SKU | UN-06033 |
| EAN code | 054722060330 |
| Merk | Unicorn |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 19g |
| Darts Lengte | 46 - 50 mm |
| Darts Diameter | 6 - 6.5 mm |
| Darts Materiaal | 80% Tungsten |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed |
| Darts Kleur | Zilver, Roze |
Bekend van
Unicorn Softtip Autograph S1 80% 19 gram
SKU: