Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Shot
Op voorraad
Ervaar ongeëvenaarde nauwkeurigheid, sluipvaardigheid en snelheid in je spel, geïnspireerd door de meest bekwame gevleugelde jagers in de natuur - de Birds of Prey soft-tip darts.
Elk uiteinde van de Osprey Soft-tip Dart heeft een precisie knurl die niet alleen de grip verbetert, maar ook bijdraagt aan de gebalanceerde, midden-gewogen architectuur.
Neem volledige controle over je spel met ons innovatieve ontwerp met haaiensneden dat het slipvrije midden van de soft-tip dart bedekt. Behoud je grip en laat de overwinning nooit door je vingers glippen.
Met unieke duwpunten aan de voor-, midden- en achterkant van het soft-tip vat, zorgen de Birds of Prey soft-tip darts voor een soepele en moeiteloze loslating, ongeacht je grip.
Verzeker je overwinning met de stevige 5/5 klauwachtige grip van het soft-tip dartvat. Maak je klaar om het dartbord te domineren zoals nooit tevoren.
| W | L | G |
| 18 gram | 44 mm | 6 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Softtip |
| SKU | SH-BPOSF-18 |
| EAN code | 9415639042245 |
| In Stock (for filter) | In stock |
| Merk | Shot |
| Country of Manufacture | Nieuw-Zeeland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 18g |
| Darts Lengte | 38 - 42 mm |
| Darts Diameter | 8 - 8.5 mm |
| Darts Materiaal | 80% Tungsten |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Knurled, Shark |
| Darts Kleur | Zilver |
| Setup Flight | SH-SF5451 |
| Setup Shaft | SH-SM3809I |
Bekend van
Shot Softtip Birds of Prey Osprey 80%
SKU: