Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Shot
Op voorraad
Hier is de complete dartkit die je nodig hebt om op je best te spelen: 3 precisie dartpijlen van hoogwaardig staal, duurzame aluminium shafts, op maat ontworpen dart flights, flight protectors plus reserve shafts en flights, en een dart tool om dart wedstrijden en toernooien te winnen. Bescherm je darts set met de meegeleverde stevige case in zakformaat. Ontworpen door Shot voor hoge scoringskansen en ondersteund met een tienjarige barrel garantie.
3x Steel Darts met Brass kleur.
3x Standard Dart Flights. 75 Micron .
3x Sterke Aluminium Dart Shafts met Rubberen O Rings. Medium Lengte.
BONUS EXTRA'S! 3x Standard Flights, 3x Nylon Dart Shafts, 3x Flight Protectors, Dart Tool en duurzame Dart Case.
| Gewicht | Barrel Lengte | Barrel Breedte |
|---|---|---|
| 24 gram | 57 mm | 10.0 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Steeltip |
| SKU | SH-TALI-124 |
| EAN code | 9415639037302 |
| Merk | Shot |
| Country of Manufacture | Nieuw-Zeeland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 24g |
| Darts Lengte | + 54 mm |
| Darts Diameter | +9 mm |
| Darts Materiaal | Stainless Steel |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed, Knurled |
| Darts Kleur | Zwart, Goud |
Bekend van
Shot Talisman Steeltip Darts Set 24 gram
SKU: