Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Shot
Op voorraad
De Shot AI Scorpula 90% Soft Tip darts zijn een krachtige evolutie binnen het softtipsegment. Gemaakt van 90% tungsten .ren deze darts professionele duurzaamheid met een verfijnd barrelprofiel dat zorgt voor een gestroomlijnde vlucht en betrouwbare controle op elektronische dartborden.
Geïnspireerd door high-tech esthetiek en geavanceerde verspaningstechniek beschikt de Scorpula over een meerzonegrip met zowel radiale als ringvormige gripstructuren. Dit zorgt voor verbeterde controle en consistentie, ongeacht je grippositie. De rechte barrelvorm maakt verschillende gripstijlen mogelijk en de gecentreerde gewichtsverdeling bevordert een stabiele vlucht. Met 20 g is deze uitvoering perfect afgestemd op de softtipnorm.
Ontwikkeld door het gerenommeerde Shot Darts, combineert de AI Scorpula 90% innovatieve productie, moderne afwerking en technische precisie—alles in dienst van het verbeteren van je softtipspel.
Of je nu net begint met elektronische darts of je softtip-setup naar een hoger niveau tilt, de Shot AI Scorpula 90% biedt slank design, verfijnde constructie en betrouwbare prestaties bij elke worp.
| Gewicht | Barrellengte | Barreldiameter |
|---|---|---|
| 20 gram | 47.0 mm | 6.7 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Softtip |
| SKU | SH-SCSF-20 |
| EAN code | 9415639043273 |
| In Stock (for filter) | Out of stock |
| Merk | Shot |
| Country of Manufacture | Nieuw-Zeeland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 20g |
| Darts Lengte | 46 - 50 mm |
| Darts Diameter | 6.5 - 7 mm |
| Darts Materiaal | 90% Tungsten |
| Darts Model | Torpedo |
| Darts Grip | Ringed |
| Darts Kleur | Zwart, Wit, Zilver, Groen |
Bekend van
Shot Softtip AI Scorpula 90% 20 gram
SKU: