Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Shot
Op voorraad
Dit is de dart kit die je nodig hebt om op je best te spelen: 3 precisie dartpijlen gemaakt van premium staal, duurzame aluminium shafts, op maat ontworpen dart flights, flight protectors plus reserve shafts en flights, en een dart tool om dart wedstrijden en toernooien te azen. Bescherm je dart set met de meegeleverde stevige dart case in zakformaat. Ontworpen door Shot voor hoge scoringskansen en ondersteund met een tienjarige barrel garantie.
3x Gekleurde Stalen Darts.
3x Standaard Dart Flights. 75 Micron Dikte.
3x Sterke Aluminium Dart Shafts met Rubber O Rings. Medium lengte.
BONUS EXTRAS! 3x Standaard Flights, 3x Nylon Dart Shafts, 3x Flight Protectors, Dart Tool en Duurzame Dart Case.
| Gewicht | Barrel Lengte | Barrel Breedte |
|---|---|---|
| 24 gram | 58 mm | 10.0 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Steeltip |
| SKU | SH-SCIM-124 |
| EAN code | 9415639037272 |
| Merk | Shot |
| Country of Manufacture | Nieuw-Zeeland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 24g |
| Darts Lengte | + 54 mm |
| Darts Diameter | +9 mm |
| Darts Materiaal | Stainless Steel |
| Darts Model | Curve |
| Darts Grip | Ringed |
| Darts Kleur | Zwart, Zilver |
Bekend van
Shot Value Range Scimitar Steeltip Darts Set 24g
SKU: