Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Shot
Op voorraad
Til je spel naar een hoger niveau met de Shot Haupai Puha 2 90% Tungsten Steeltip Darts, de nieuwste spelerdarts ontworpen voor de formidabele Nieuw-Zeelandse dartssensatie Haupai Puha. Deze tweede versie van zijn kenmerkende darts biedt een verbeterd ontwerp dat precisie combineert met prestatiegerichte functies, waardoor het de ideale keuze is voor serieuze spelers die een voorsprong willen behalen.
Voor spelers die hoge prestaties en precisie eisen, leveren de Shot Haupai Puha 2 90% Tungsten Steeltip Darts een uitzonderlijke spelervaring. Met hun verbeterde ontwerp, verbeterde grip en speler-specifieke kenmerken bieden deze darts de tools om op je best te presteren, net als de . waarnaar ze zijn vernoemd.
Bestel vandaag nog je Shot Haupai Puha 2 90% Tungsten Steeltip Darts en ervaar de precisie en kracht van een echte dartkampioen!
| Gewicht | Barrel Lengte | Barrel Breedte |
|---|---|---|
| 24 gram | 48 mm | 6.9 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Steeltip |
| SKU | SH-HPST2-24 |
| EAN code | 9415639072495 |
| In Stock (for filter) | In stock |
| Merk | Shot |
| Country of Manufacture | Nieuw-Zeeland |
| Dartspeler | Ja |
| Darts Gewicht | 24g |
| Darts Lengte | 46 - 50 mm |
| Darts Diameter | 6.5 - 7 mm |
| Darts Materiaal | 90% Tungsten |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed |
| Darts Kleur | Zwart, Grijs |
| Setup Flight | SF6617 |
| Setup Shaft | 3686/I |
Bekend van
Shot Pro Series Haupai Puha 2 90% 24 gram
SKU: