Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Bull's
Op voorraad
Weinig dingen gaan zo goed samen als een potje darts en een koud biertje. Laat je liefde voor Jupiler zien met de officiële Jupiler Darts!
Met een marktaandeel van 37% wordt in België jaarlijks 2,5 miljoen HL Jupiler verkocht. Dit is x8 meer dan het 2de grootste biermerk in België. Per dag worden er in België 2,7 miljoen Jupilers gedronken en elke seconde worden er 32 Jupilers gedronken. Jupiler is verkrijgbaar in elke winkel en je hebt 50% kans om het van het vat te vinden in een café.
| W | L | D |
| 21 gram | 55.00 mm | 8.61 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Steeltip |
| SKU | JU-004 |
| EAN code | 8719075973400 |
| Merk | Bull's |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 21g |
| Darts Lengte | + 54 mm |
| Darts Diameter | 8.5 - 9 mm |
| Darts Materiaal | Brass |
| Darts Model | Torpedo |
| Darts Grip | Ringed, Zero/Nano, Shark |
| Darts Kleur | Zwart, Goud, Rood |
| Setup Flight | JU-005 |
Bekend van
Bull's Jupiler Brass Dart 21 gram
SKU: