Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Darts Warehouse
Op voorraad
22 gram — stoere Brass-dart, ideaal voor de beginnende dartspeler. Deze 22 gram-versie combineert degelijke kwaliteit met nauwkeurige prestaties in een toegankelijk, stijlvol ontwerp. De set van drie pijlen wordt geleverd met zwarte medium nylon shafts en een set 75 micron Darts Warehouse Flights, zodat je direct betrouwbaar en consistent kunt spelen. Geschikt voor zowel casual spelers als serieuze hobbyisten die een subtiele maar merkbare verbetering in hun spel willen. Ervaar zelf de kwaliteit en het comfort — bestel nu.
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Steeltip |
| SKU | DW-005 |
| EAN code | 8719075971840 |
| Merk | Darts Warehouse |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 22g |
| Darts Lengte | + 54 mm |
| Darts Diameter | 8.5 - 9 mm |
| Darts Materiaal | Brass |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed |
| Darts Kleur | Goud |
Bekend van
Darts Warehouse Brass 22 gram
SKU: