Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Bull's
Niet op voorraad
Wat is er beter dan je eigen bedrukte case? Maak al je dartvrienden jaloers met je naam of logo. Of misschien is het iets om je dartteam te vertegenwoordigen? Ook een leuk idee; geef die speciale darter in je leven een gepersonaliseerde case! Niet alleen tekst of eenkleurige logo's zijn mogelijk, we kunnen zelfs hele foto's op je case drukken!
Wilt u eerst een voorbeeld zien van uw hoesje? Mail dan je wens/foto naar [email protected]!
Wij sturen u altijd een voorbeeld van het eindproduct voordat we beginnen met drukken. Zo kunt u het eerst dubbelchecken en kunnen we samen fouten tot een minimum beperken!
| Dimensions | |
| Length | 18 cm |
| Width | 12 cm |
| Height | 5 cm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Cases |
| SKU | CU-66325N |
| Merk | Bull's |
| Dartspeler | Nee |
| Case Colour | Zwart, Blauw, Rood, Roze, Oranje |
| Case Materiaal | Nylon |
Bekend van
Dart Case / Wallet Bedrukken | Afbeelding of Tekst
SKU: