Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Bull's
Op voorraad
Maak kennis met de Bull’s Sebastian Steyer Edition 2 90% Darts, specifiek ontworpen om te voldoen aan de hoge eisen van professionele dartspelers. Ervaar de perfecte mix van precisie, duurzaamheid en stijl met de nieuwste dart van Sebastian Steyer.
De Bull's Sebastian Steyer 90% Edition 2 Darts zijn ontworpen voor spelers die op zoek zijn naar professionele apparatuur die technische perfectie combineert met gepersonaliseerde ergonomie. Het kuiltje aan de achterkant, gecombineerd met de ringgrip aan de voorkant, maakt deze dart zeer veelzijdig.
Om het volledige potentieel van de dart te benutten, experimenteer met de verschillende gripzones. Met een kuiltje aan de achterkant van de barrel en een ringgrip in het midden en aan de voorkant, kan deze dart perfect zijn voor veel spelers.
Barrels met een kuiltje worden steeds populairder. Wat deze barrel geweldig maakt, is zijn veelzijdigheid, waarbij de voordelen van een kuiltje worden gecombineerd met een ringgrip. Deze darts zijn het resultaat van intensieve samenwerking, op maat gemaakt om te voldoen aan de specifieke behoeften van een topklasse ..
| W | L | D |
| 24 gram | 6.82 mm | 51 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Steeltip |
| SKU | BU-31124 |
| EAN code | 8719075976869 |
| In Stock (for filter) | In stock |
| Merk | Bull's |
| Country of Manufacture | Nederland |
| Dartspeler | Ja |
| Darts Gewicht | 24g |
| Darts Lengte | 50 - 54 mm |
| Darts Diameter | 6.5 - 7 mm |
| Darts Materiaal | 90% Tungsten |
| Darts Model | Curve |
| Darts Grip | Ringed |
| Darts Kleur | Zilver |
| Setup Flight | BU-50865 |
| Setup Shaft | BU-55151 |
| Setup Point | BU-57600-35B |
Bekend van
Bull's Sebastian Steyer E2 90% 24 gram
SKU: