Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Bull's
Op voorraad
Wil je je dartscarrière lanceren? Beginnen met een setje brass darts is een goede plek om te beginnen. En wat als de darts zijn ontworpen in samenwerking met niemand minder dan Max Hopp zelf? Je hoort het goed; de Bull's Max “Maximiser” Hopp brass darts!
De perfecte set dartpijlen voor beginners en recreatieve darters. Goedkoop, maar toch van zeer hoge kwaliteit. Deze dartpijlen zijn voorzien van een glanzende zwarte lak, ingelegd met gouden grips. Op deze manier creëren ze een stijlvolle premium look. Max “Maximiser” Hopp brass dartpijlen worden geleverd met zwarte Bull's Nylon shafts, die bekend staan om hun extreme duurzaamheid. Als klap op de vuurpijl wordt er ook nog een set Max “Maximiser” Hopp Cartoon flights meegeleverd. En laten we eerlijk zijn; zijn dat niet de coolste flights die je ooit hebt gezien?
| Gewicht: | Barrel Lengte: | Barrel Breedte: |
| 21 gram | 56,0 mm | 8.45 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Steeltip |
| SKU | BU-24921 |
| EAN code | 8719075971024 |
| In Stock (for filter) | In stock |
| Merk | Bull's |
| Country of Manufacture | Nederland |
| Dartspeler | Ja |
| Darts Gewicht | 21g |
| Darts Lengte | + 54 mm |
| Darts Diameter | 8 - 8.5 mm |
| Darts Materiaal | Brass |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Wave, Incision |
| Darts Kleur | Zwart, Goud |
| Setup Flight | BU-50885 |
| Setup Shaft | BU-55151 |
| Setup Point | BU-57600-25B |
Bekend van
Bull's Max Maximiser Hopp Shell Coated Brass 21 gram
SKU: