Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Bull's
Op voorraad
De Bull’s Lightning 80% Pink Softtip is niet zomaar een toevoeging aan je collectie; het is een spelveranderaar die je prestaties naar nieuwe hoogten tilt. Voorheen bekend als een McKicks dart, is hij volledig vernieuwd en opnieuw gelanceerd in de stijl van Bull’s, met ongeëvenaarde kwaliteit en prestaties tegen een competitieve prijs.
De Bull’s Lightning 80% Pink Softtip met zijn gebogen achterkant van het barrel biedt spelers een uitstekend referentiepunt voor consistente grip. Hoe consistenter je grip, hoe consistenter je worp - en dus je nauwkeurigheid.
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Softtip |
| SKU | BU-34019 |
| EAN code | 8719075978290 |
| Merk | Bull's |
| Country of Manufacture | Nederland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 19g |
| Darts Lengte | 38 - 42 mm |
| Darts Diameter | 7 - 7.5 mm |
| Darts Materiaal | 80% Tungsten |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed |
| Darts Kleur | Zilver |
| Setup Flight | BU-51011 |
| Setup Shaft | BU-53301 |
Bekend van
Bull's Softtip Lightning Pink 80% 19 gram
SKU: