Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Bull's
Op voorraad
De Bull’s Lightning 80% Blue Softtip is niet zomaar een toevoeging aan je collectie; het is een spelveranderaar die je prestaties naar nieuwe hoogten tilt. Voorheen bekend als een McKicks dart, is dit model opnieuw ontworpen en uitgebracht in de stijl van Bull’s, met ongeëvenaarde kwaliteit en prestaties tegen een competitieve prijs.
De Bull’s Lightning 80% Blue Softtip heeft een torpedo vorm met een rechte achterkant, ideaal voor spelers die de dart vooraan vasthouden vanwege het gewichtsverdeling naar voren. De torpedo vorm biedt een uitstekend referentiepunt voor een meer consistente worp.
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Softtip |
| SKU | BU-33720 |
| EAN code | 8719075978269 |
| In Stock (for filter) | In stock |
| Merk | Bull's |
| Country of Manufacture | Nederland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 21g |
| Darts Lengte | 38 - 42 mm |
| Darts Diameter | 7 - 7.5 mm |
| Darts Materiaal | 80% Tungsten |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed |
| Darts Kleur | Zilver |
| Setup Flight | BU-51008 |
| Setup Shaft | BU-53301 |
Bekend van
Bull's Softtip Lightning Blue 80% 20 gram
SKU: