Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Private Label
Op voorraad
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Steeltip |
| SKU | EM-12013 |
| EAN code | 0000000000193 |
| In Stock (for filter) | In stock |
| Merk | Private Label |
| Country of Manufacture | Nieuw-Zeeland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 23g |
| Darts Lengte | 42 - 46 mm |
| Darts Diameter | 7 - 7.5 mm |
| Darts Materiaal | Brass |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed |
| Darts Kleur | Zilver |
Bekend van
Brass barrels only 23 gram
SKU: