Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Bull's
Op voorraad
19 gram# Stoere brass dart voor de beginnende speler! Klik op de volgende link om alle Bull's Brass Nickel Silver Darts te bekijken.
bull's steeltip darts bear brass 15619
| Gewicht: | Barrel Lengte: | Barrel Dikte: |
| 19 gram | 53.40 mm | 7.70 mm |
| Gewicht: | Barrel Lengte: | Barrel Breedte: |
| 19 gram | 53.40 mm | 7.70 mm |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | Steeltip |
| SKU | BU-15619 |
| EAN code | 8719075966013 |
| Merk | Bull's |
| Country of Manufacture | Nederland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 19g |
| Darts Lengte | 50 - 54 mm |
| Darts Diameter | 7.5 - 8 mm |
| Darts Materiaal | Brass |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Ringed, Knurled |
| Darts Kleur | Goud |
| Setup Flight | BU-50733 |
| Setup Shaft | BU-55149 |
| Setup Point | BU-57600-32B |
Bekend van
Bull's Bear Brass 19 gram
SKU: