Bekend van
Winkelwagen
Subtotaal:
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Brand: Darts Warehouse
Niet op voorraad
| Gewicht | Barrel Lengte | Barrel Breedte |
|---|---|---|
| 22 gram | 52 | 6,35 |
| 23 gram | 52 | 6,5 |
| 24 gram | 52 | 6,6 |
| Product | |
|---|---|
| Categorie | N/A |
| SKU | AE-2205 |
| EAN code | 8719053453533 |
| In Stock (for filter) | In stock |
| Merk | Darts Warehouse |
| Country of Manufacture | Nederland |
| Dartspeler | Nee |
| Darts Gewicht | 22g |
| Darts Lengte | 46 - 50 mm |
| Darts Diameter | 7 - 7.5 mm |
| Darts Materiaal | 95%+ Tungsten |
| Darts Model | Straight |
| Darts Grip | Shark |
| Darts Kleur | Zwart |
| Setup Flight | BU-50715 |
| Setup Shaft | BU-55151 |
| Setup Point | BU-57600-35B |
Bekend van